• gıda reklamlarında cinsel objeler kullanmak

  5.
  Gıda reklamları yasaklanmalıdır.
  ... tenete
 • greatest of all time

  1.
  (bkz: Goat)
  ... tenete
 • batu yılmaz

  1.
  Ergen ergen karikatürler çizen bi tipitip. Kendisine bu işi bırak diyorum mizah yeteneği 0 çünkü çizim yapmayı seviyorsun diye karikatürist olamazsın.
  ... tenete
 • şaka maka virüsün bitmesi

  3.
  Mehmet ceyhan bitti demeden bitmez

  (bkz: Mehmet ceyhan dan dördüncü dalga uyarısı)
  1 ... tenete
 • mehmet ceyhan dan dördüncü dalga uyarısı

  1.
  Prof. Dr. Ceyhan, 4'üncü dalga için önemli olanlara değinerek, "Birinci önemli olan Delta varyantı. ikinci önemli olan yaza aldanıp önlemlerin birçoğunu ortadan kaldırmak. Bunu çok kontrolsüz yaparsanız sonra toparlaması da zor olur. Burada birçok durumda insanlar rahatladığını, bu işin bittiğini düşünüyor. Bu tip söylemlerden biraz kaçınmak lazım. tedbirler ile dişimizi sıkmalıyız.

  Henüz aşıya duyarlılığının açıklanan rakamlar kadar olup olmadığından emin olmadığımız bir Delta varyantı sıkıntısı var. Aşıya duyarlılık çok önemli; çünkü ingiltere yüzde 55'ler civarında iki doz aşılamaya rağmen ciddi bir artış yaşıyor. Dolayısıyla sonbaharda eğer aşılamada o noktaya ulaşamazsak, özellikle yaz aylarında önlemleri gevşetirsek sonbaharda 4'üncü artış dönemini yaşamamız kaçınılmaz hale gelir" ifadesini kullandı.
  1 -1 ... tenete
 • dünyanın iğrenç bir yer olması

  6.
  Ölümlü dünyaya değer vermemeyi gösterir.
  ... tenete
 • yaylım ateşi

  5.
  ilk defa yavuz sultan selimin ordusu tarafından çaldıran savaşında uygulanmıştır

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2161320/+
  ... tenete
 • cehennemde kadınların daha fazla olması

  12.
  Aklı olan bunun böyle olacağını bilir.
  -1 ... tenete
 • delta varyantı

  1.
  hindistanda ortaya çıkıp ingilterede insanlar aşılandığı halde korona vakalarının artmasına sebep olmuştur. Uğur şahin de biontech aşısının bu varyanta karşı etkisiz olabileceğini ve koronada dördüncü dalganın görülebileceğini açıklamıştır.
  ... tenete
 • veyis ateş e nikah şahidinin süleyman soylu olması

  1.
  Bazı insanların nasıl yükseldiğini anlatan durumdur. 20 yıl önce de soylunun danışmanıymış.
  1 ... tenete
 • tikky kız pozu

  11.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2161308/+
  1 -1 ... tenete
 • kimseye dert anlatmamak

  41.
  Kanser olmakla sonuçlanır.
  2 ... tenete
 • veyis ateş in hafız olması

  8.
  Demokrat partide de siyaset yaptığını süleyman soyluyu 20 yıldır tanıdığını açıklamıştır. Daha bu yılın başında melih buluyu çıkarıp akpde siyaset yapmışsınız o sayede mi rektör oldunuz diye soruyordu.
  ... tenete
 • liberal olmanın şartları

  6.
  (bkz: Mason olmak)
  ... tenete
 • şeytan ın sinagogu

  1.
  Mason localarına batıda verilen isim.
  ... tenete
 • lord byron

  46.
  Carbonari mason olan türk ve islam düşmanı.
  ... tenete
 • jules ferry

  2.
  Paris'te kurulan Alsace-Lorraine Locası'na katılarak masonluğa ilk adımını attı. 1881'de eğitimin parasız olmasını sağladı. 1882'de de eğitimi laikleştirdi ve zorunlu hale getirdi. Ferry, bir ateist idi. Buradan da anlıyoruz ki mason olmak için tanrı inancına sahip olmak gerekir lafı kuyruklu yalandır. Masonlar siyonizme hizmet eden yahudi maşalarıdır.
  ... tenete
 • leonid brejnev

  10.
  1980

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2161067/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2161068/+
  ... tenete
 • sosyal medyanın kadınları ahlaksızlaştırması

  2.
  Tarihe baktığımızda kadının fiziksel beğenilerinde neredeyse hiç fark olmadığını görüyoruz. sıklıkla fit, hafif kaslı, maskülen ve sağlıklı erkeklere yönelmişlerdir. bunun yanında kaynaklara erişimi olan yüksek statülü erkekleri seçmeye çalışırlar.

  Günümüzde bu ayrışmanın sosyal medya yüzünden iyice arttığını görüyoruz, özellikle batıda kadınların erkeklerden beklentileri gerçeküstü seviyelere ulaşmış durumda. ataerkil düzenin tersine feminizmin yükselmesiyle kadınlar daha agresif seçimler yapıyor. kapitalizm ise kadınların, güzelliklerini arttırmalarına ve daha fazla erkeği hızlıca tüketmelerine neden oluyor.

  Kadının seçici olduğu doğru ama bu 20'li yaşlarda olan kadınlar için ağır basıyor. ilerleyen yaşlarda ise azalıyor.
  bu yaş dilimindeki ortalama kadınlar için hayat ücretsiz şeker dükkanına girmeye benzer. herkes elde edilebilir. özellikle 2008'de sosyal medyanın patlaması ve feminizmin sağladığı cinsel devrim sayesinde sınırsız bir seçim gücüne ulaştılar. bu bir yandan iyi, bir yandan kötü oldu. iyi çünkü kendini geliştirmiş üst düzey erkekler(evli) evlenmeden seks yapabiliyorken, alt seviye erkekler(ben) için kötü çünkü sekse ulaşmaları zorlaştı. istatistiklerden 2008 sonrası sekse ulaşamayan erkeklerin oranındaki patlamayı görebilirsiniz. sosyal bilimlerde hiçbir tek etmene bağlı değildir, yaşa-bölgeye-eğitime göre incelenmesi gerekir fakat sosyal medyanın erkekleri daha pasif hale getirdiği söylenebilir. çünkü erkek görseliğiyle güçlü fark yaratabilen bir canlı değil 

  https://www.ft.com/conten...19-4393-8619-93cee23e5d6c

  Erkeklerin kadınlara göre üreme yaşlarının daha uzun sürmesi ve kadına göre x17 kat testosteron sebebiyle daha kaslı bir yapıya sahip olmaları kendilerini formda tutuyor. özellikle kendine çok iyi bakan aynı genetiğe sahip erkek ve kadını düşündüğümüzde erkek otomatik daha fit ve genç kalıyor. biyoteknolojinin gelişmesiyle özellikle 40'a yaklaşan kadınların devamlı yumurtalarını dondurmaya çalıştığını; bunun artan bir istek olduğuna kısa bir araştırmayla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. bunu istiyorlar çünkü cinsel seçilim her şeyin önünde geliyor, istiyorlar çünkü bunu becerebilirse yaşlanmaya karşı durabileceklerini, hala 20'li yaşlarındaki gibi şeker dükkanında özgürce seçim yapabileceklerine inanıyorlar. bilinçaltlarının bir kısmında bu hep var. çünkü toplumsal dogmaların onlara anlattığıyla gerçekte yaşadıkları aynı değil.

  Genel seçici kadınlar fakat hep aynı zenginlikte fırsatlara sahip olduğunu söylememiz güç. üstte bahsettiğim 20-23 skalası istatistiğinden sonra erkek geneli tarafından tercih edilmeleri azalıyor, özellikle 28 yaşından sonra kadınlar aydınlanma çağı dediğimiz bir döneme girerek; fiziksel olarak çökmeseler de çocuk sahibi olmaları gerektiğini, zamanın da geçtiğini fark ediyorlar ve eskisi kadar rağbet görmediklerini hissediyorlar, özellikle 30 yaşında bir kadın kendinin 20 yaşındaki versiyonuyla rekabet edemeyeceğinin farkına varıyor, bu da ücretsiz şeker dükkanında gezintinin sınırlanması demek. 20'li yaşlarında eğer çok şeker yerse haliyle 30'lu yaşları sancılı geçmeye başlıyor.
  ... tenete
 • kyk borçları silinsin diye ağlayan ezikler

  10.
  Kredi çekmeden okuyan öğrencilerin hesabına para yatırılmayacaksa haksızlıktır. Trafik cezası iptal olur vergi borcu yapılandırılır kanuna uyan vatandaşını bu kadar enayi yerine koyan başka ülke var mıdır acaba? Devlet resmen suça teşvik ediyor böyle yaparak.
  2 -1 ... tenete
 • yeni şeyler getiriyorum